Witaj w Terefere! Życzymy udanych zakupów!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 791 273 772

Co to jest to TEREFERE?

Postaram się w kilku słowach opowiedzieć Wam czym jest dla mnie i czym, chciałabym by było, także dla Was. 

Świat dziecka wyobrażam sobie jako świat beztroski i zabawy. Sama dobrze wspominam dzieciństwo na wsi, gdzie zabawa na świeżym powietrzu kończyła się po zmroku, a lato oznaczało nieskończoną ilość wycieczek. Myśląc o nazwie "terefere" widzę wesołego chłopca, który razem z innymi dziećmi bawi się w najlepsze. Kiedy kolega mówi mu, że na pewno nie uda mu się wygrać z nim wyścigu na rowerach dookoła boiska, ten przykłada kciuk do nosa, a pozostałymi palcami macha, wołając do kolegi: Terefere! W mojej marce tego chłopca nazwałam Tadek, a jego przygody opisuję w formie krótkich opowiadań. Serdecznie zachęcam do czytania ich na blogu :) Terefere wyraża więc tę cudowną beztroskę dzieciństwa. 

Rozwijając markę Terefere kieruję się kilkoma wartościami, które są dla mnie podstawowymi wytycznymi:

1. Slow fashion - slow fashion niesie ważne i piękne przesłanie. W świecie gdzie wszystko jest fast, warto w końcu się zatrzymać i skupić na tym, co ważne. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, by ich ubrania były produkowane w Polsce, z wysokiej jakości materiałów, przez polskich pracowników. Rękodzieło z wielkim impetem wraca do łask. Bardzo mnie to cieszy, bo nie wszystko co jest fast jest też good.

2. Materiały wysokiej jakości - wyszukiwanie nowych materiałów, nowych wzorów to jedno z moich ulubionych zadań. Szyję z dzianin, które posiadają certyfikat OEKO TEX STANDARD 100. Zawsze testuję nowe materiały, sprawdzam ich kurczliwość i trwałość koloru. 

3. Hand made - produkty, które widzicie w tym sklepie są wykonanie ręcznie: począwszy od przygotowania wykroju przez szycie aż po pakowanie paczek. To ogromna wartość i to niesamowicie miłe, gdy praca rąk jest tak świetnie przyjmowana. Świadczy to o coraz większej świadomości wśród konsumentów.